אודות חדש

מורן סטויצקי החלה את דרכה בעולם הזהר ואופנה כבר לפני 15 שנה. במשך שנים חוותה את כל צדדיה של תעשיית היופי, כדוגמנית ושחקנית , בישראל, אירופה וארצות הברית עד שלבסוף מצאה את ביתה האמיתי כמאפרת מקצועית בתעשיית האופנה.

מלבד היותה המאפרת הצמודה של השמות המובילים בתעשית היופי בישראל, כגון בר רפאלי, מיכל אנסקי, ניבר מדר ואיילת זורר  מורן עובדת צמוד עם דוגמניות, שחקניות וזמרות כגון: שירלי בוגנים, בר פאלי, יובל שרף,  נטע גרטי, מלי לוי, סנדרה רינגלר, שירז טל, מורן אטיאס, שרי גבעתי, רוני דואני,רונה-לי שמעוני, אוולין הגואל ועוד רבות.

תיק העבודות של מורן כולל איפור בשערי מגזינים בארץ ובעולם כגון: Marie Claire, In Touch, Cosmopolitan , L'officiel, "את", "לאשה" "GoSytle"'  בקמפיינים המובילים ובישראל כגון:  "קרולינה למקה", "הודיס","פדני",  "פוקס", "הוניגמן","המשביר", "דלתא", "אופרה" ו"דן קסידי","אופטיקנה",  ו"דיסקרט". וגם בתצוגות אופנה של חברות כגון "קסטרו", "פקטורי 54" "לי קופר" ו"רנואר" ועוד רבים אחרים.

איפור הכלות הינו תחום חשוב ומורן סטויצקי משלבת בעבודה עם הכלות שלה שנים של ניסיון בחברות המובילות בתחום עם רוח צעירה ורעננה בעולם האופנה וסגנון איפור מודרני ועדכני.  מורן תמיד דואגת לתת אוזן קשבת לרצונות שלך ולסגנון הייחודי של כל אחת
אם יש לך שאלות, חששות או שסתם את מתעניינת, מורן תשמח לענות. כרומנטיקנית שמתרגשת מכל חתונה מחדש, מורן תעמוד לרשותך בכל עת.

מורן, פיתחה סדנת איפור יחודית, אשר מועברת לקבוצות נשים קטנות בצורה אישית ואינטימית, הסדנה לא דומה לאף חוויה אחרת, מלבד תכני האיפור היחודיים והתאמת איפור אישית לכל משתתפת בסדנה מורן מעבירה תכנים שמחזקים את היופי הפנימי, הכוח שלנו כנשים מול העולם ובעיקר מול עצמנו, והמון המון פינוקים והפתעות.

בלוג

כתבה מהממת על מורן במגזין האינטרנט אקסנט לקריאה לחצי כאן..קראי עוד ←

6-9.5.17  איזה חלום, תערוכת האיפור המדהימה בניו יורק לתמונות וסירטונים ניתן לעקוב אחרי באינטגרם..קראי עוד ←

וידאו

מעושן חומים

מדריך איפור גבות וריסים

מייקאפ מושלם ללנקום

איפור ערב-לנקום