טיפים ליום החתונה

ההכנות לחתונה וההתנהלות ביום החתונה עצמו חשובים כמעט כמו המאפרת או השמלה בה תבחרי, חשוב להקפיד על מספר כללים פשוטים שיכולים להפוך את היום למוצלח יותר ומהנה יותר. זה היום שלך וחשוב ליהנות מכל רגע, לא רק בערב החתונה אלא גם בשלב ההכנות!

הכנות ליום החתונה

מספר ימים לפני החתונה זה בהחלט לא זמן לערוך בו ניסויים, במיוחד לא על עור הפנים. אל תלכי לקוסמטיקאים שאינך מכירה ואל תתפתי לעשות טיפולי פנים מהפכניים, הישארי עם המוכר והידוע או השמעי לעצות הקרובים אליך. טיפול פנים אחרון לפני החתונה, ייעשה עד כשבועיים לפני מועד החתונה ולא סמוך יותר לתאריך.  כך, גם אם עורך יפתח תגובה לא רצויה לאחד החומרים – יהיה לו זמן להתאושש.

שתיית מים מרובה בהחלט תורמת לעור הפנים, מזינה אותו, הופכת אותו לפחות שומני ויותר אלסטי וזוהר.

בשבוע שלפני החתונה, הקפידי לשמור לידך בקבוק מים גדול, רשמי עליו את שמך (כך תדעי שהוא רק שלך …) והקפידי לסיים אותו עד תום יום העבודה.

 הקפידי לערוך את מסיבת הרווקות לפחות שבוע לפני מועד החתונה, הימנעי משתייה מרובה של אלכוהול ערב לפני, כלה בהנגאובר זה לא לבבי.

יש לקבוע איפור ניסיון לפחות כחודשיים לפני יום החתונה, הקפידי לעשות איפור ניסיון, מאוד חשוב שתדעי איך תראי ביום החתונה, זהו לא יום של הפתעות.

הקפידי שלא לשזף את הפנים והצוואר, מעבר לעובדה שזה לא בריא, זה עלול לגרום ליובש, קילופים וגוון עור לא אחיד.

הסרת שיער – הקפידי לתת לעורך לנוח לפני יום האירוע, עשי את כל טיפולי הסרת השיער עד ארבעה ימים לפני היום המיועד.

ביום החתונה:

דאגי שמסביבך יהיו האנשים שאת אוהבת ביום החתונה, לפעמים עדיף שתי מלוות רגועות מעשר היסטריות.

התחילי לדאוג לעצמך, לרצונות והצרכים שלך. לעיתים, בתוך התרגשות האירוע, יש נטייה לייחס המון חשיבות למתחולל סביבנו ולא לשים לב למה שקורה בתוכנו.

האצילי סמכויות: ביום החתונה מני אחת מהמלוות שלך ל “אחראית כספים” . תני לה לדאוג לכל הנושא, וכל ההתנהלות הכספית אל מול אנשי המקצוע שמלווים אותך לאורך היום ובהכנות לחתונה, הכיני מבעוד מועד מעטפות מסודרות והפקידי אותן בידיה.

הקפידי לאכול בבוקר החתונה, את זקוקה לכוח שלך ולאנרגיות שלך. הכריזי על ארוחת הבוקר כעל עוד שלב בחגיגה ותהני ממנה, הקפידי שיהיו נשנושים סביבך, כך גם את, וגם אנשי המקצוע, תוכלו לנשנש קצת.

להכנות לחתונה הגיעי עם חולצה רחבה ונוחה או סטרפלס, כך יהיה נוח גם למעצב השיער וגם למאפרת לעבוד.

כדאי לבדוק אם את מקבלת ערכת תיקונים מאנשי המקצוע שאיתך. אם לא, הינה כמה דברים שכדאי שיהיו איתך : טישו, מגבונים לחים, מסיר איפור, מקלוני אוזניים, פודרה, שפתון נגד יובש וגלוס.

וידאו

מעושן חומים

מדריך איפור גבות וריסים

מייקאפ מושלם ללנקום

איפור ערב-לנקום