איפור בהריון

איפור בהריון

עור זוהר? פנים קורנות? שמחה פנימית שפורצת החוצה? תשכחו מזה… הריון הוא אכן תקופה מדהימה אבל לא תמיד לעור הפנים.קבלי את כל הסודות והטיפים והטריקים שאת חייבת לדעת על טיפוח ואיפור לתשעת החודשים הבאים

לכאורה האיפור בהריון לא אמור להיות שונה…בסך הכל את מגדלת בן אדם קטן בבטן, איך זה אמור להשפיע לך על האיפור?

כן, גם אני חשבתי כך, עד שנכנסתי להריון… ביחד עם הפלא הגדול והמדהים הזה, יש המון תופעות לוואי, ואם תהיי ברת מזל (כמוני) תזכי לחוות את כולן…

את קמה בבוקר לשגרה חדשה של עייפות בדרגה שטרם הכרת, מסתכלת במראה, ואת לא מזהה את מי שעומדת מולך. מי הבחורה הזו בראי, מה קרה לעור הפנים שלה ולמה הכל מכוסה פצעים וגבשושיות נוראיות??

כן, בוקר טוב גם לך, את בהריון. זוכרת את הפצע, שניים שהיו יוצאים לך לפני המחזור והיית ממש עצובה ומבלה חצי שעה בהסתרתם עם קונסילר? תכפילי אותם, תשלשי, ותגידי גם בוקר טוב להורמונים שלך, זהו, מעתה את כבר לא לבד, זה את, התינוק, וההורמונים.

כאילו לא מספיקים הפצעונים שלי, חברה עם תאומים התקשרה אלי היסטרית. “מה עושים? הפרצוף שלי נורא”??? צווחה לי באוזן “איך מתמודדים”?

ממרומי השליש השני, אני יכולה להגיד שהעצה הכי טובה שאני יכולה לתת היא לעצום עיניים ולחכות שיגמר השליש הראשון… בתקווה שהגוף יתחיל להתרגל לכמות ההורמונים המטורפת שעוטפת אותו עכשיו וחיה איתך במין ניסיון לדו קיום.

טיפול פנים. כן או לא?

הדעות חלוקות לגבי טיפולי פנים בהריון, חלק אומרים שעדיף לא לגעת ולחכות בסבלנות עד הסוף, אני באופו אישי לא חושבת שהעובדה שאת בהריון צריכה להוות תירוץ להזנחה בשום צורה, לא לשכוח שלמרות העייפות והסרבול אנחנו עדיין נשים, ואם נזכור את זה – כבר התחלנו טוב. יש המון חומרים שכן מותרים בהריון, ואם תלכי לקוסמטיקאית טובה ואיכותית, תזכי לטיפול פנים אפילו קצת יותר מפנק, כי כולם אוהבים לפנק נשים בהריון…

שיגרה זה רע?

שיגרת האיפור שלך תשתנה מהיום, אם היו ימים שהתעצלת להוריד איפור לפני השינה, עכשיו זה הרבה יותר קריטי, העור שלך רגיש במיוחד, ואם לא תורידי את האיפור, תקומי עם חברים חדשים על הפנים, ותודה, יש לנו מספיק…

הקפידי לשטוף פנים עם סבון טוב, אולי עדיף לוותר על הפילינג בשלב זה, שעלול לגרות את העור ולבחור בסבון עדין שינקה אותו היטב אבל בעדינות.

העובדה שיש פצעים לא אומרת להפסיק להשתמש בקרם לחות, אם תשימי מייקאפ בלי קרם לחות, העור “ישתה” את מה שהוא צריך מהמייקאפ וכך תקבלי תוך כמה שעות כתמים לא מחמיאים ובחלקם יבשים על הפנים. אם הקרם שהשתמשת בו עד עכשיו עבה לך או שמן מידי, החליפי לקרם על בסיס מיים.

יכול להיות שהמייקאפ שהשתמש בו עד עכשיו לא יספיק לך, ותרצי לקנות אחד עם כיסוי מעט יותר, שימי לב, שאם הפצעים שלך הם שטוחים ואדומים, מייקאפ יעזור, אבל אם יש לך גבשושיות ובליטות בעור, הרי שהמון מייקאפ יכול אפילו להבליט אותם.

את מבריקה!

לגבי השימרים האהובים, זה הזמן להניח אותם בצד, ואיתם גם את הסמקים המבריקים והברונזרים המבריקים. הברק רק ידגיש את הטקסטורה של העור, ועדיף לבחור בסמקים שהם מאט ולא מבריקים לשלב זה. אבל אל תדאגי- אנחנו נחזור אליהם…

אם הפנים שלך מעט התנפחו, או התעגלו, השתמשי בברונזר להצללות מתחת לעצמות הלחיים ובתווי הפנים מסביב,

שימי לב לטשטש אותם שלא יהיו חזקות מידי.

לטשטש ולהסתיר

קונסילר טוב יעזור לנו לטשטש את העייפות מתחת לעיניים ולהסתיר את הפצעים הגדולים יותר, וכתמי הפיגמנטציה שכולם מבטיחים שיעברו, אבל לא תמיד מקיימים…הקפידי לבחור גוון שנכון לך ולא בהיר מידי. יש נטיה לבחור קונסילרים בהירים במחשבה שבהיר יבהיר כהה שבעצם כל מה שהוא עושה זה לגרם לנו להראות כמו רקונים, וזה, רחוק מלהיות מחמיא (בעיקר בתמונות!)

אם את באמת מאוד עייפה, קני מעגל ריסים טוב, ומסקרה טובה, לא תאמיני כמה שינוי וכמה זה יפתח לך את העיניים, למראה יותר דראמטי, שימי שתיים ואפילו שלוש שכבות של מסקרה.

השפתיים,למרבה הפלא, עדיין שלך בהריון , שחקי עם גוונים , הקפידי להשתמש בשפתונים עם יותר לחות, כך לא תסבלי מיובש.

והכי חשוב, תהני …את בהריון…ואיך כולם אומרים? הריון זה לא מחלה

וידאו

מעושן חומים

מדריך איפור גבות וריסים

מייקאפ מושלם ללנקום

איפור ערב-לנקום